SMĖLIO SMŪGIS – kas tai?

„Smėlio smūgis“ – tai smėlio tinklinio varžybos, kuriose rungiasi 7-12 klasių mokiniai Kauno moksleiviai. Komandą sudaro 3 pagrindiniai žaidėjai, 2 atsarginiai ir vadovas. Varžybos vyksta “Rio” smėlio arenoje (Kaunakiemio g. 5, Kaunas).

Šiomis varžybomis siekiama ugdyti mokinių sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo nuostatas bei gebėjimus ir sistemingo fizinio aktyvumo įpročius; populiarinti tinklinį ir aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą jaunimo tarpe.

Varžybos vyksta IV etapais:

  • 2019 m. spalio 25 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • 2019 m. lapkričio 29 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • 2020 m. sausio 24 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • 2020 m. vasario 28 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val.

„Smėlio smūgis“ – projekto „Aktyvus Kaunas“ dalis.

Projektą vykdo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.

Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos ministerija.

Projektas “Aktyvus Kaunas”

2020 m. kovo mėnesio projekto „Aktyvus Kaunas“ renginių planas – ATSISIŲSTI>>

“Smėlio smūgis” nuostatai – atsisiųsti>>>

1-osios smėlio tinklinio varžybos, įvykusios spalio 25d.

Smėlio tinklinio varžybos „Smėlio smūgis“


Š.m. sausio 24 d. „Rio“ sporto arenoje aštuonios Kauno miesto mokinių komandos iš Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno „Varpo“ gimnazija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos, KTU inžinerijos licėjaus, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos varžėsi smėlio tinklinio varžybose „Smėlio smūgis“. Mokiniai fiziškai aktyviai praleido laisvalaikį, lavino fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, greitumą, koordinaciją, vikrumą.


Smėlio tinklinio varžybos projekto „Aktyvus Kaunas“ renginys. Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Smėlio tinklinio varžybos „Smėlio smūgis“

Š.m. vasario 28 d. „Rio“ sporto arenoje vyko jau paskutinės projekto „Aktyvus Kaunas“  Kauno miesto 7-12 klasių mokinių smėlio tinklinio varžybos „Smėlio smūgis“. Aštuonios komandos iš Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno Jėzuitų gimnazijos, VDU „Rasos“ gimnazijos, Kauno Rokų gimnazijos, Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos aktyviai varžėsi siekdami nugalėtojų titulo.
Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.
Projekto vykdytojas – Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.
Renginio kordinatorius Tomas Jurkuvėnas.