Edukacinės programos

EDUKACINĖS PROGRAMOS IKIMOKYKLINIO IR MOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKAMS, PAGAL NUMATYTAS MOKYKLOS TEIKIMŲ PASLAUGŲ KRYPTIS

• Edukacinė programa ,,Eismuolis”-(ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikams),
  • Edukacinė programa ,,Eismo gidas”-( 1 – 4 kl., 5 – 8 kl. mokiniams)
  • Edukacinė programa „Kauno istorijos puslapiai“- ( 1 – 4 kl., 5 – 8 kl., 9 – 12 kl. mokiniams),
  • Edukacinė programa „Mano Lietuva“- (1 – 4 kl., 5 – 8 kl., 9 – 12 kl. mokiniams).
  • Edukacinė programa ,,Išmanioji misija: pirmyn į gamtą” -(1 – 4 kl., 5 – 6 kl., 5 – 10 kl. mokiniams)
  • Edukacinė programa „Smalsučių žalioji enciklopedija“- (ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikams, 1 – 4 kl. mokiniams)
  • Edukacinė programa ,,Sveikatos herojai”-(ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikams, 1 – 4 kl., 5 -12 kl. mokiniams),
  • Edukacinė programa ,,Judesio inovatoriai”-(1 – 4 kl., 5 – 10 kl. mokiniams).