INTERAKTYVIŲ ŽAIDIMŲ UŽSIĖMIMAS „INTER GREITIS“ -kas tai?

Interaktyvių žaidimų užsiėmimai „Inter greitis“ – projekto „Aktyvus Kaunas“  viena iš sudedamųjų dalių.
Šiais užsiėmimais siekiama vaikus ir 1-4 klasių mokinius  supažindinti su fizinio aktyvumo alternatyvomis:  interaktyviomis fizinio aktyvumo veiklomis su VR akiniais, žaidimais.

Projektą vykdo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.

Registracija:

Š.m. sausio mėnesį startavo projekto „Aktyvus Kaunas“ interaktyvių žaidimų užsiėmimai „Inter greitis“. Projektą  vykdo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.
Dalyviai: Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikai ir bendrojo ugdymo įstaigų 1-4 klasių  mokiniai.