SPORTAS RATU – kas tai?

2020 m. kovo mėnesio projekto „Aktyvus Kaunas“ renginių planas – ATSISIŲSTI>>

„Sportas ratu“ – projekto „Aktyvus Kaunas“ viena iš sudedamųjų dalių.

Projektą vykdo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.

Projektas “Aktyvus Kaunas”

Trikrepšio užsiėmimas

Judriųjų žaidimų/estafečių užsiėmimas

Kangoo Jump užsiėmimas

Aerobikos užsiėmimas

Gatvės šokių užsiėmimas

Užsiėmimas „Minkšta žemė“

Šiais metais tęsiamas projekto „Aktyvus Kaunas“ įgyvendinimas, kurį vykdo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.
Kauno miesto ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigų vaikai ir  mokiniai ir šiais metais aktyviai dalyvauja funkcinėse treniruotėse „Sportas ratu“, kurios vyksta Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje, ugdymo įstaigose, sporto klubuose.

Projekto „Aktyvus Kaunas“ funkcinės treniruotės „Sportas ratu“ judriųjų žaidimų, estafečių užsiėmimai

Š.m. sausio 20 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo projekto „Aktyvus Kaunas“ judriųjų žaidimų, estafečių užsiėmimuose. Sportuoti vaikai pradėdavo smagia sportine mankšta, vėliau žaidė judriuosius žaidimus, estafetes: landžiojo tuneliais, žaidė futbolą… Po užsiėmimų šypsenos iš mokinių veidų dar ilgai nedingo!

Projekto „Aktyvus Kaunas“ funkcinės treniruotės „Sportas ratu“ „Kangoo Jump“ užsiėmimai

Š.m. sausio 24 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijos gausus būrys mokinių dalyvavo projekto „Aktyvus Kaunas“ Kangoo Jump  užsiėmimuose. Treniruočių metu,  mūvint specialius „Kangoo Jump“ batus, jaunimas gerino sveikatą, laikyseną, koordinaciją, patyrė daug teigiamų emocijų.

Projekto „Aktyvus Kaunas“ funkcinės treniruotės „Sportas ratu“ aerobikos užsiėmimas

Gausus būrys mokinių iš Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos š.m. sausio 28 d. susirinko šokių studijoje „Ballare Loft“ į vieną labiausiai patinkančių  šiuolaikiškų kūno kultūros formų mokinių tarpe – aerobiką. Užsiėmimas sužavėjo  mokinius savo paprastumu, emocionalumu, prieinamumu ir pratimų gausa bei jų įvairove.