VAIKŲ PATYRIMINĖ MUGĖ „EKOLENDAS“

Birželio 2 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje šurmuliavo tradicinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų patyriminė mugė „Ekolendas“. Į renginį susirinko gausus būrys mažųjų kauniečių, kurie leidosi į smagią pažinimo, judėjimo ir kūrybos kelionę.
Vaikai aktyviai įsitraukė į įvairias užduočių stoteles: įveikė labirintą „Judriosios jūrų kiaulytės“, išbandė žaidimą „Atsargiai – spąstai“, dalyvavo viktorinoje „Graužikai valdo!“, kūrė kapibaras, žaidė su peliuke Mine, stebėjo stebuklingus burbulus su peliuku Mikiu bei linksmai šėlo muzikiniame šou „Šokliosios voverytės“. Dėkojame visiems dalyviams, pedagogams už puikią nuotaiką, smalsumą ir bendrystę. „Ekolendas“ dar kartą įrodė, kad mokytis per patirtį – smagu, įdomu ir įkvepia atrasti pasaulį kartu!






