SVEIKATIADA Sveikatiada logo PNG
Pasitikite „Sveikatiados iššūkių metus“!
 
Išsaminformacija - http://sveikatiada.lt/
 ,,Sveikatiada” šiais mokslo metais organizuoja Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo remiamą projektą „Sveikatiados maisto detektyvai“. Projektas skirtas 5–7 klasių moksleiviams, tačiau veiklos yra orientuotos į visas ,,Sveikatiados” projekte dalyvaujančias Lietuvos ugdymo įstaigas ir jų vaikus.
 
Kiekvieno konkurso metu bus apdovanota po 5 ikimokyklinio ir 5 mokyklinio amžiaus ugdymo įstaigas. Papildomai mokyklinio amžiaus ugdymo įstaigos bus pakviestos sudalyvauti kiekvieno iššūkio baigiamajame renginyje bei tapti respondentais prieš 4 metus vykdytame ir šiais metais kartojamame bendrojo lavinimo mokyklų 6–7 klasių mokinių mitybos įpročių ir fizinio aktyvumo įgūdžių tyrime.
 
Su visuomenės sveikatos stiprinimo fondu organizuojame 5 iššūkius. Papildomai ,,Sveikatiada" Jums parengė dar du iššūkius, taip pat ,,Sveikatinimo idėjų konkursą" bei ,,Sveikatiados" himno kūrimo konkursą.
Visi kviečiami atnaujinti arba pasiruošti ,,Sveikatiados" stendus, kurti HIMNUS bei dalyvauti pirmame ,,Sveikatiados" konkurse - „Sveikatiados iššūkis – nei dienos be mankštos!“ Sveikatiados" tinklalapyje  sekite laikotarpius, kuriais konkursai vyksta. Apie kiekvieną iššūkį ir jo laikotarpį sužinosite gavę iššūkio filmuką.

 „Sveikatiada“ - tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  
2020-2021 metų veiklos planas

 

 

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.