NAUJIENOS

„TURISTAI“

Būrelio nariai susipažįsta su įvairiomis turizmo rūšimis aktyviose veiklose, pratybose, žygiuose, turistinių rungčių trasose, keliaujančiose stovyklose.  Žygiuose, pažintinėse programose, išvykose skatinamas komandinis darbas, asmeninių savybių puoselėjimas, būrelio narių noras  susipažinti su gimtojo miesto bei Lietuvos krašto kultūros, gamtos bei istorijos objektais.
Mokiniai skatinami gyventi pagal sveikos gyvensenos principus, tobulinami  tarpusavio bendravimo ir kūrybinės saviraiškos gebėjimai. Programos dalyviai tampa aktyviojo turizmo puoselėtojais, tobulina pažintines, bendravimo ir bendradarbiavimo bei turizmo dalykines kompetencijas.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien121
Vakar456
Šią savaitę2169
Šį mėnesį5285
Viso589032

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 06:52