NAUJIENOS

,,JAUNASIS ŽVALGAS“

Programa paremta pilietinės kultūros ugdymo principais: atsakomybe, tolerancija, kritiškumu ir aktyviomis veiklos priemonėmis. Programos turinys grįstas savęs, visuomenės, savo šalies bei jos aplinkos pažinimu, taip pat išgyvenimo gamtoje, keliavimo žinių bei įgūdžių įtvirtinimu. Mokiniai įgytas žinias ir gebėjimus mokysis pritaikyti kasdieniame gyvenime. Vykdant  aktyvias veiklas - stovyklavimą, dalyvavimą patriotiniuose, pažintiniuose žygiuose ir valstybinėse šventėse, buvimą gamtoje, ugdomos bendrosios, dalykinės kompetencijos, pilietinės, patriotinės, tautinės nuostatos, mokomasi būti sąmoningais ir naudingais visuomenės nariais.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien108
Vakar456
Šią savaitę2156
Šį mėnesį5272
Viso589019

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 06:07