NAUJIENOS

 „ISTORIKAI“

Programa skirta mokiniams, norintiems  patobulinti žinias apie gimtojo krašto istoriją, žmones, istorinius ir kultūros objektus, kultūrinį bei dvasinį tautos paveldą.  Programa parengta atsižvelgiant į mokinių pažinimo, ugdymo ir saviraiškos poreikius, žinias apie gimtąjį kraštą, jo istoriją. Programos dalyviai susipažįsta su istoriniu bei kultūriniu lietuvių tautos palikimu, išsiugdo pagarbą etninės kultūros tradicijoms ir poreikį jas tęsti. Programos turinys integruotas į  pažintinę ir kūrybinę veiklą bei supažindinti su istorine kraštotyra. Mokiniai tobulins bendrąsias ir įgys dalykinių istorijos kompetencijų, domėsis mus supančia aplinka, gebės susieti  praeities įvykius, reiškinius, istoriją, papročius su dabartimi.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien99
Vakar456
Šią savaitę2147
Šį mėnesį5263
Viso589010

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 05:43