NAUJIENOS

„BOTANIKAI“

Ši programa skirta 1 - 4 klasių mokiniams tenkinti gamtos pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius, ugdyti socialines, asmenines bei edukacines (mokymosi) kompetencijas. Programa padės mokiniams plėtoti ir gilinti žinias apie augalų morfologiją, fiziologiją, ekologiją. Įgyvendinant šią   programą išvykų bei ekskursijų metu  mokiniai susipažins su augalais natūraliose augavietėse, gebės atpažinti augalus augančius šalia mokyklos, gyvenamosios vietos. Programos turinį sudaro teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, diskusijos ir aptarimai, lavinamieji žaidimai, kūrybinės  bei komandos formavimo užduotys. Gamtosauginių darbų sklaida, dalijimasis patirtimi kūrybiškai pristatant tiriamuosius darbus ar stebėjimus suteiks mokiniams naujų įgūdžių, ugdys pasitikėjimo savimi jausmą, bus skatinama jų iniciatyva sprendžiant aplinkosaugos problemas.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien110
Vakar456
Šią savaitę2158
Šį mėnesį5274
Viso589021

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 06:14