NAUJIENOS

„SMALSUČIŲ ŽALIOJI AKADEMIJA“
Ši programa padėtų moksleiviams stebint gyvūnų ir augalų įvairovę, aiškintis jų tarpusavio priklausomybę, auginant augalus ir  globojant gyvūnus gebėti atskirti bendras jų savybes bei veiklos ypatybes, stebėti gyvų organizmų ir augalų prisitaikymą prie kintančių aplinkos sąlygų, atpažinti, apibudinti, gebėti grupuoti pagrindinius gamtos reiškinius, planuoti ir atlikti elementariausius stebėjimus, bandymus, vaizdžiai pateikti  jų rezultatus, vertinti savo pasiekimus ir numatyti, ką dar reikėtų pasimokyti. Ugdyti atsakingumą, savarankiškumą, ekologinę kultūrą, patirti pažinimo džiaugsmą, tenkinti saviraiškos poreikį, padėti įgyti socialines, asmenines kompetencijas, bendrauti ir bendradarbiauti. Programa būtų vertinga 1-4 klasių vaikų gamtos pažinimui ir ekologiniam švietimui, palankaus aplinkai gyvenimo būdo ir aplinkosaugos vertybių formavimui per kūrybinę ir praktinę veiklą. Būrelio užsiėmimai vyks gamtinėje aplinkoje, įvairiuose gamtiniuose objektuose, numatyta pažintinių išvykos, ekskursijos. Vaikai susipažins su Lietuvos bioįvairove,  jos išsaugojimo būtinybe.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien131
Vakar456
Šią savaitę2179
Šį mėnesį5295
Viso589042

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 07:22