NAUJIENOS

„DU RATAI“
Programa, skirta 1 – 5 kl. mokiniams. Jos tikslas ugdyti jaunųjų dviratininkų saugaus eismo sampratą, mokyti kelių eismo taisyklių, saugaus eismo automobilių eismo aplinkoje, formuoti saugaus elgesio įgūdžius, įpročius, nuostatas. Vykdomas jaunųjų dviratininkų mokymas: mokiniai įsisavina pagrindines KET sąvokas, terminus, išmoksta kelių eismo taisykles reikalingas dviratininkams. Mokiniai supažindinami su pagrindinėmis autoavarijų, kuriose sužalojami dviratininkai, priežastimis ir aplinkybėmis, įgyja gebėjimų atpažinti pavojingas situacijas modeliuojamoje eismo aplinkoje, įgūdžių praktiškai važiuoti natūralioje eismo aplinkoje, laikantis KET, saugaus eismo principų. Naujų technologijų pagalba vykdomi užsiėmimai ugdo mokinio bendrąsias kompenetcijas, plečia akiratį. Programos metu mokiniai išmoksta planuoti kelionės laiką, schematiškai nusibraižyti kelionės planą, pasižymėti lankytinas vietas ir įvertinti tų vietų saugumą. Vykdant šią programą, siekiama atskleisti mokinių gebėjimus ir suteikti pasitikėjimo tapti sąmoninga asmenybe, gebančia atsakingai spręsti savo problemas ir aktyviai veikti visuomenėje bei prisitaikyti prie kintančios eismo aplinkos. Mokiniams bus suteikiama galimybė išbandyti naujausius inovatyvius aktyvaus laisvalaikio būdus: Xbox one ir Kinect konsoles, virtualios realybės akinius, interaktyvią žaidimų aikštelę LU, interaktyvius kubus iMO-LEARN.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien122
Vakar456
Šią savaitę2170
Šį mėnesį5286
Viso589033

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 06:58