NAUJIENOS

"AUGAME LIETUVAI"
Programa paremta pilietinės kultūros ugdymo principais: atsakomybe, tolerancija, kritiškumu ir aktyviomis veiklos priemonėmis.   
Programos metu ugdytiniai susipažins su savanoryste, Lietuvoje veikiančiomis visuomeninėmis  organizacijomis, jų nauda visuomenei, mokysis tapti pilietiškais, patriotiškais, sąmoningais ir naudingais visuomenės nariais.
Dalyvaudami pėsčiųjų ir vandens žygiuose, įvairiose stovyklose ugdys aktyvumą ir ištvermę. Keliaudami po Lietuvą praplės žinių bagažą, tyrinės savo krašto istoriją ir papročius. Mokiniai bus skatinami laisvai ir kūrybingai mąstyti, atsakingai vadovautis moralinėmis vertybėmis, formuoti iš savęs aktyvią, nuolat tobulėjančią, gebančią priimti šiuolaikinio pasaulio iššūkius, asmenybę.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien126
Vakar456
Šią savaitę2174
Šį mėnesį5290
Viso589037

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 07:07