NAUJIENOS

„GAMTOTYRA“

Gamtotyros programa skirta formuoti mokinių aplinkos pažinimo poreikį, skatinti pažinti ir tyrinėti gamtoje vykstančius procesus, reiškinius, dėsningumus, gebėti analitiškai mąstyti, vertinti ir priimti sprendimus. Programa skirta ugdyti mokinių mokslinę, tyrėjišką pasaulėvoką ir atsakingą požiūrį į gyvybę, gamtą, aplinką.
Programos turinį sudaro teoriniai ir daugiausia praktiniai tyrėjiški užsiėmimai (bandymai, eksperimentai, stebėjimai), tyrėjiškos, pažintinės išvykos. Programos metu mokiniai mokosi atsakingai dirbti savarankiškai ir/ar komandoje, analizuoti, vertinti ir sisteminti duomenis ir gautus rezultatus, išsikelti tikslus, uždavinius, formuluoti hipotezes ir pateikti išvadas, apibendrinimus, planuoti, organizuoti, atlikti eksperimentus, stebėjimus, tyrimus, praktikos bei projektinius darbus, vertinti savo ir grupės darbą.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien98
Vakar456
Šią savaitę2146
Šį mėnesį5262
Viso589009

2022 rugpjūčio 13, Šeštadienis 05:37