„TURISTAI“

Būrelio nariai susipažįsta su įvairiomis turizmo rūšimis aktyviose veiklose, pratybose, žygiuose, turistinių rungčių trasose, keliaujančiose stovyklose.  Žygiuose, pažintinėse programose, išvykose skatinamas komandinis darbas, asmeninių savybių puoselėjimas, būrelio narių noras  susipažinti su gimtojo miesto bei Lietuvos krašto kultūros, gamtos bei istorijos objektais.
Mokiniai skatinami gyventi pagal sveikos gyvensenos principus, tobulinami  tarpusavio bendravimo ir kūrybinės saviraiškos gebėjimai. Programos dalyviai tampa aktyviojo turizmo puoselėtojais, tobulina pažintines, bendravimo ir bendradarbiavimo bei turizmo dalykines kompetencijas.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien0
Vakar508
Šią savaitę508
Šį mėnesį8015
Viso547125

2022 gegužės 17, Antradienis 00:00