,,JAUNASIS ŽVALGAS“

Programa paremta pilietinės kultūros ugdymo principais: atsakomybe, tolerancija, kritiškumu ir aktyviomis veiklos priemonėmis. Programos turinys grįstas savęs, visuomenės, savo šalies bei jos aplinkos pažinimu, taip pat išgyvenimo gamtoje, keliavimo žinių bei įgūdžių įtvirtinimu. Mokiniai įgytas žinias ir gebėjimus mokysis pritaikyti kasdieniame gyvenime. Vykdant  aktyvias veiklas - stovyklavimą, dalyvavimą patriotiniuose, pažintiniuose žygiuose ir valstybinėse šventėse, buvimą gamtoje, ugdomos bendrosios, dalykinės kompetencijos, pilietinės, patriotinės, tautinės nuostatos, mokomasi būti sąmoningais ir naudingais visuomenės nariais.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien45
Vakar508
Šią savaitę553
Šį mėnesį8060
Viso547170

2022 gegužės 17, Antradienis 01:48