„JAUNIEJI TYRĖJAI“

Jaunųjų tyrėjų programos paskirtis - skatinti įvairiapusį asmenybės augimą, gilinant moksleivių žinias apie supančią aplinką, lavinant gebėjimą stebėti gamtoje ir gyvenime vykstančius reiškinius, giliau susipažinti su gamtos mokslais, tiriamąja veikla.
Mokiniai gebės rinkti, sisteminti, analizuoti bei vertinti informaciją, formuluoti hipotezes ir daryti išvadas. Programos intensyvumas – 2 kartai per savaitę. Mokinių skaičius grupėje – 12-15 mokinių. Programa skirta 1-5 klasių vaikams. Programa padės ugdyti sąmoningą ir kritišką asmenybę, skatins domėtis supančia aplinka, lavins gebėjimus analizuoti ir aiškinti aplinkoje vykstančius reiškinius.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien53
Vakar508
Šią savaitę561
Šį mėnesį8068
Viso547178

2022 gegužės 17, Antradienis 02:01