„JAUNIEJI GAMTININKAI“
Šios programos paskirtis ugdyti vaikų gebėjimus pažinti gamtinę aplinką, gamtojautą, atsakingumą, savarankiškumą, ekologinę kultūrą, patirti pažinimo džiaugsmą, tenkinti saviraiškos poreikį, padėti įgyti socialines, asmenines kompetencijas, bendrauti ir bendradarbiauti. Programa būtų vertinga 1-5 klasių vaikų gamtos pažinimui ir ekologiniam švietimui, palankaus aplinkai gyvenimo būdo ir aplinkosaugos vertybių formavimui per kūrybinę ir praktinę veiklą. Būrelio užsiėmimai vyks gamtinėje aplinkoje, gyvajame kampelyje, Lietuvos zoologijos sode, muziejuje, „žaliosiose laboratorijose“, įvairiuose natūralios gamtos objektuose. Užsiėmimų metu mokiniai atliks stebėjimus, bandymus, tyrimus, rinks informaciją apie gyvąją gamtą. Vaikai susipažins su Lietuvos bioįvairove  jos išsaugojimo būtinybe.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien36
Vakar508
Šią savaitę544
Šį mėnesį8051
Viso547161

2022 gegužės 17, Antradienis 01:32