„BOTANIKAI“

Ši programa skirta 1 - 4 klasių mokiniams tenkinti gamtos pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius, ugdyti socialines, asmenines bei edukacines (mokymosi) kompetencijas. Programa padės mokiniams plėtoti ir gilinti žinias apie augalų morfologiją, fiziologiją, ekologiją. Įgyvendinant šią   programą išvykų bei ekskursijų metu  mokiniai susipažins su augalais natūraliose augavietėse, gebės atpažinti augalus augančius šalia mokyklos, gyvenamosios vietos. Programos turinį sudaro teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, diskusijos ir aptarimai, lavinamieji žaidimai, kūrybinės  bei komandos formavimo užduotys. Gamtosauginių darbų sklaida, dalijimasis patirtimi kūrybiškai pristatant tiriamuosius darbus ar stebėjimus suteiks mokiniams naujų įgūdžių, ugdys pasitikėjimo savimi jausmą, bus skatinama jų iniciatyva sprendžiant aplinkosaugos problemas.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien24
Vakar508
Šią savaitę532
Šį mėnesį8039
Viso547149

2022 gegužės 17, Antradienis 00:58