„SVEIKATOS AKADEMIJA“

Programa skirta per sveikatos stiprinimo prizmę ugdyti mokinių, socialines, asmenines, edukacines, komunikavimo, iniciatyvumo, kūrybingumo, pažinimo, sveikatos stiprinimo  kompetencijas. Įgyvendinant programą mokiniai įvertins sveikos gyvensenos svarbą gyvenimo kokybei, įgis naujų žinių, susiformuos teigiamą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą bei sveikatos vertybes, sveikos gyvensenos įgūdžius, įvertins veiksnius palaikančius ir stiprinančius sveikatą.
Užsiėmimų metu ugdytiniai atliks įvairias užduotis, stebėjimus, tyrimus, naudosis mokomąja medžiaga, žais žaidimus, diskutuos, analizuos, sveikai gyvens. Vykdydami sveikos gyvensenos projektus, būrelio ugdytiniai įgis pradinės mokslinio-tiriamojo darbo patirties.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien21
Vakar508
Šią savaitę529
Šį mėnesį8036
Viso547146

2022 gegužės 17, Antradienis 00:48