,,DĖMESIO“

Programa tęstinė,  skirta 1 – 5 klasių mokiniams, sudaryta pagal Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Kelių eismo taisyklių  reikalavimus, saugaus elgesio kelyje problematiką, vaikų amžių atitinkančią mokomųjų temų kaitą. Užsiėmimų metu sudaromos sąlygos mokiniams ugdyti ir plėtoti savo, kaip eismo dalyvio (pėsčiojo, keleivio, vairuotojo) saugaus eismo kompetenciją, ugdyti pagarbą eismo dalyviams, žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, atsakomybę už savo elgesį kelyje ir buityje. Mokiniai stebės, tirs artimą gatvės, gamtos, namų aplinką, išbandys įvairias kūrybines STEAM technologijos formas, kurs ir eksperimentuos, darys inžinerinius sprendimus, palengvinančius eismo sąlygas, sprendžiančius žmogaus saugumo kelyje klausimus bei mokysis  inicijuoti ir įgyvendinti sumanytus projektus dirbdami  individualiai ir grupėje. Į dalykines veiklas integruojamas gebėjimas spręsti konfliktus, emocijų valdymas,  intelektinės iniciatyvos vystymas - noras savarankiškai siekti naujos informacijos, pateikti tam tikras idėjas, plėstis į kitas veiklos sritis.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien1
Vakar508
Šią savaitę509
Šį mėnesį8016
Viso547126

2022 gegužės 17, Antradienis 00:05