KRAŠTO PAŽINIMAS

Programos dalyviai pažins artimosios aplinkos, Kauno  ir Lietuvos istorinius įvykius bei asmenybes,  kultūros, istorijos bei gamtos objektus, bus aktyvūs gimtojo krašto kalendorinių švenčių dalyviai ir tradicijų puoselėtojai, geriau pažins etnografinių regionų savitumus.
Mokiniai dalyvaus pažintinėse, edukacinėse programose, išvykose, lankys muziejus, naudodamiesi šiuolaikinėmis IKT priemonėmis, veikdami komandoje, sieks užsibrėžtų tikslų, plėtos kūrybiškumo ir iniciatyvumo gebėjimus, patirs džiugių emocijų. Būrelio nariais gali būti įvairaus amžiaus vaikai
Mokiniams sudaroma  galimybė būti aktyviais gimtojo krašto kalendorinių švenčių dalyviais bei tradicijų puoselėtojais

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien39
Vakar508
Šią savaitę547
Šį mėnesį8054
Viso547164

2022 gegužės 17, Antradienis 01:35