,,DĖMESIO“ (VI-XII KLASIŲ MOKINIAMS)

Programa skirta 6 – 12 kl. mokiniams. Savarankiška aktyvi mokinių veikla – tik dalis darbo. Kad būtų sąmoningai išmokstama, plėtojami mokymosi mokytis gebėjimai, svarbus tinkama grįžtamoji informacija, kuri suprantama ne kaip skubotas patvirtinimas „teisingai“ / „neteisingai“, bet kaip kryptingas klausinėjimas, kviečiantis permąstyti, pasitikslinti, išsamiau paaiškinti nagrinėjamas sąvokas, reiškinius, priimtus sprendimus, padarytas išvadas. Tam naudojami naujausi mokymo metodai, padeda  skatinti pačių mokinių tarpusavio dialogą. Per suteikiamas žinias, aktyvią veiklą, darbą grupėje, skatinamas asmenybės augimas, lavinami bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, suteikiantys vaikams ateityje pasitikėjimo savimi dalyvaujant visuomeninėje veikloje, sudaromos sąlygos prasmingam vaikų laisvalaikiui. Tokiu būdu kiekvienas vaikas, identifikavęs jam rūpimą ir įdomų klausimą/problemą/poreikį, galės pasirinkti norimą sprendimo būdą. Pavyzdžiui: žmogaus saugos, socialinės problemos aktualizuojamos plakatais, socialiniais vaizdo klipais, kultūriniai poreikiai realizuojami meno kūriniais, vaidyba, daiktinė aplinka gali būti praturtinta savo gaminiais, bendravimo stoka gali būti užpildyta bendraujant su bendraminčiais. 

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien42
Vakar508
Šią savaitę550
Šį mėnesį8057
Viso547167

2022 gegužės 17, Antradienis 01:47