„JAUNIEJI EKOLOGAI“
Programa skirta formuoti mokinių aplinkos pažinimo poreikį ir aplinkosaugines nuostatas, skatinti pažinti ir tyrinėti gamtoje vykstančius procesus ir reiškinius, gebėti aplinkoje aptikti ekologines ir aplinkosaugines problemas ir numatyti jų sprendimo būdus, ugdyti vaikų ekologinį sąmoningumą, nevartotojišką požiūrį į gamtą, atsakomybę už savo šalies bei Žemės ateitį, kaip neatsiejamą asmenybės dalį. Programos  turinį sudaro teoriniai ir praktiniai tyrėjiški užsiėmimai, pažintinės išvykos. Programos metu mokiniai mokosi atsakingai dirbti savarankiškai ir/ar komandoje, analizuoti ir sisteminti duomenis, išsikelti tikslus, uždavinius, formuluoti hipotezes ir pateikti išvadas, apibendrinimus, planuoti, organizuoti, atlikti eksperimentus, stebėjimus, tyrimus, praktikos bei projektinius darbus, vertinti savo ir grupės darbą.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien28
Vakar508
Šią savaitę536
Šį mėnesį8043
Viso547153

2022 gegužės 17, Antradienis 01:08