„SVEIKA GYVENSENA IR FIZINIS AKTYVUMAS" (VI-XII KLASIŲ MOKINIAMS)

Modernioje šiuolaikinėje visuomenėje sparčiai plinta grožio ir mados industrijos bei žiniasklaidos propaguojamas kūno kultas, kuris susiaurino supratimo ribą tarp sveikos gyvensenos ir patologijos. Siekis turėti „idealų kūną“ labai dažnai veda į rizikingą sveikatai elgseną. Sukuriama iliuzija, kad sveikatos stiprinimo pastangų tarsi ir nereikia, nes viską gali atlikti  maisto papildai, soliariumai, elektriniai masažuokliai ir treniruokliai. Europos kontekste Lietuvos gyventojai, ypač paaugliai, išsiskiria itin žemais fizinio aktyvumo rodikliais.
Suteikiamos bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijos bei socialinės kultūrinės brandos pagrindai, kreipiant didelį dėmesį į sveiką gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą. Sveikatos ugdymas vykdomas neformaliosios veiklos metu atitiks, tenkins mokinių poreikius, mokiniai įgis daugiau sveikos gyvensenos įgūdžių, jie taps kasdieniais įpročiais, mažės sergamumas, bendruomenėje keisis požiūris į sveiką gyvenseną, tai padės virsti įpročiu sveikai gyventi, tausoti savo ir kitų sveikatą. Gerės vaikų mityba, pagilinsim turimas žinias sveikatingumo klausimais.
Ugdymosi rezultatai: Kiekvienas ugdytinis analizuos sveikos mitybos principus ir taisykles, jų poveikį sveikatai, apibūdins medžiagų ir energijos apykaitą organizme ir maisto medžiagų mitybinę vertę, analizuos higienos ir aplinkos įtaką sveikatai ir gyvenimo kokybei. Domėdamiesi fiziniu aktyvumu ir sveika gyvensena, ugdytiniai įgis psichologinių žinių ir taps stipresni, atsispirs provokacijai ir/ar spaudimui elgtis rizikingai, nenaudingai sveikatai, garbingai pasitrauks  iš socialinio spaudimo ir/ar pavojingų situacijų, prireikus bandys suteikti pagalbą patys arba kviesis kitus.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien15
Vakar508
Šią savaitę523
Šį mėnesį8030
Viso547140

2022 gegužės 17, Antradienis 00:31