Programa skirta I-IV klasių mokiniams stiprinti jų emocinio saugumo kompetencijas ir skatinti vaikų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą. Užsiėmimų metu ugdytiniai plės akiratį, stebės, vertins, atskleis savo gebėjimus atpažįstant pagrindines emocijas, ugdysis atsparumas įvairioms konfliktinėms situacijoms. Praktinių užsiėmimų metu bus taikomi metodai ir priemonės: smulkiosios motorikos lavinimas, vaikų emocijas atpažįstantys ir konfliktines situacijas sprendžiantys žaidimai, gebėjimas atsipalaiduoti judant, dainuojant, klausant muzikos ir grojant. Vykdoma veikla bus susieta su reagavimu į nenumatytas situacijas bendraujant šeimoje, mokyklos bendruomenėje ir visuomenėje.
Ateityje, įgytos komunikavimo, asmeninės, socialinės, pažinimo kompetencijos didins socialinį-psichologinį atsparumą siekiant geresnių rezultatų ugdymosi procese bei bendravime.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien505
Vakar422
Šią savaitę505
Šį mėnesį8012
Viso547122

2022 gegužės 16, Pirmadienis 23:51