NAUJIENOS

dublis du page 002 (2)

LIVE diskusija - „Stresas: kaip jį įveikti?“

2021 m. balandžio 07d. (trečiadienį), 18val. kviečiame į ONLINE paskaitą – diskusiją tema „Stresas: kaip jį įveikti?“, kurioje dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas, profesorius dr. Aidas Perminas ir gydytojas – psichoterapeutas Dainius Jakučionis.
Šiuolaikinio žmogaus gyvenimas kupinas stresinių veiksnių, stresas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Dabartinėmis pandemijos ir karantino sąlygomis patiriame daug iššūkių, kurie sukelia stresą ir su juo susijusius padarinius.
- Kaip galime sau padėti įveikti stresą?
- Ką daryti ir ko nedaryti susidūrus su stresine situacija?
- Kaip gebėti pasirūpinti savimi ir kodėl tai būtina?
Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų kviečiame ieškoti atsakymo kartu su savo srities profesionalais, kurių žinios ir patirtis leis rasti mokslu pagrįstus ir efektyviai pritaikomus metodus įveikti stresą.

Balandžio 7 dieną 18:00.
Seminaras yra NEMOKAMAS.
Seminaras vyks Facebook platformoje Prevencinių edukacijų ir konsultavimo grupėje.
Renginio nuoroda: https://fb.me/e/3OXMulIDg

Diskusijoje dalyvauja: profesorius Aidas Perminas ir gydytojas – psichoterapeutas Dainius Jakučionis.
Seminaro moderatorės: VDU ir LSMU psichologijos bakalauro studentės Goda Levinskaitė, Rita Miškinienė ir Austėja Steponavičiūtė

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien417
Vakar497
Šią savaitę3470
Šį mėnesį10488
Viso275065

2021 balandžio 18, Sekmadienis 19:44