NAUJIENOS

 

Kviečiame į diskusijų forumą tėvams, kuriame Vytauto Didžiojo universiteto ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos atstovės aptars nuotolinio mokymosi iššūkius!

Registracijos nuoroda įrašo pabaigoje.

Prieš metus užklupusi pirmoji koronaviruso pandemijos banga netikėtai nubloškė visus į nuotolinį mokymą(si). Iš pradžių šis iššūkis atrodė laikinas, tačiau šiuo metu išgyvenant karantine antrąją koronaviruso bangą, o viešojoje erdvėje jau kalbant apie trečiąją – panašu, kad tokio pobūdžio mokymo(si) procesas vyks dar kurį laiką ir tai, be abejonės, kelia nemažai iššūkių ne tik vaikams, bet ir jų artimiausios aplinkos žmonėms – tėvams.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultetas kviečia tėvus į diskusijų forumą: „(NE)ĮMANOMA MOKYTIS NUOTOLIU?! IDK (I don’t know) ar IDC (I don’t care)?“, kuris vyks 2021 m. kovo 31 d., nuo 18 val.

Įžvalgomis dalinsis ir tėvams į rūpimus klausimus apie nuotolinį mokymą(si) padės atsakyti įvairių socialinių mokslų sričių ekspertai.

Diskusijoje dalyvauja:
* dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė, Paramos šeimai centro „Darnūs namai“ įkūrėja, VDU Socialinio darbo katedros docentė;
* dr. Albina Kepalaitė, VDU Psichologijos katedros docentė;
* Ugnė Paluckaitė, VDU Psichologijos katedros doktorantė;
* Vaiva Misiūnaitė, Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologė;
* Agnė Pauliukonytė Benikė, Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologė;
* Moderuoja – Dr. Jurga Misiūnienė, VDU Psichologijos katedros lektorė, Mokyklinės psichologijos studijų programos komiteto vadovė, Tarptautinės VDU ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programos “GIFTED” psichologė.

IMG 2136

Registracija: https://forms.gle/S51tJgbeFhbp5z2n9

Šaltinis: https://www.vdu.lt/lt/diskusiju-forume-tevams-aptars-nuotolinio-mokymosi-issukius/

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/RUfhn5eq

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien186
Vakar572
Šią savaitę186
Šį mėnesį14507
Viso339925

2021 liepos 26, Pirmadienis 08:24