NAUJIENOS

„Draugiškas internetas prasideda nuo tavęs“

Organizavome net 2 dienas trukusį prevencinį renginį – konkursą 1-8 kl. mokiniams „Draugiškas internetas prasideda nuo tavęs“. Renginio partneriai, mūsų nuolatiniai pagalbininkai ir draugai #KaunoŽaliakalnioPKbendruomenėspareigūnai. Gavome virš 400 rašytų minčių apie interneto reikšmę žmogaus gyvenime ir saugų elgesį jame, kurias pristatė Saugus vaikas. Šešiuose nuotoliniuose renginiuose dalyvavo 426 mokiniai iš 10 Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų. Kovo 19 dieną bendravome su vaikais esančiais namuose, o jau kovo 22 dieną - su mokytojais ir mokiniais klasėse.
Sveikiname laimėtojus, kurie atsiuntė savo mintis draugiško interneto tema.

1 vieta
Živilė, Kauno  Milikonių progimnazija;
Paulius, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla;
Jokūbas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla;
Goda, Panemunės pradinė mokykla;
Dorotėja, Milikonių progimnazija;
Smiltė, Milikonių progimnazija.
2 vieta
Emilija, M. Mažvydo progimnazija;
Saulė, Vinco Kudirkos progimnazija;
Ieva, Panemunės pradinė mokykla.
3 vieta
Povilas, Martyno Mažvydo progimnazija;
Marius, Jono ir Petro Vileišių mokykla;
Akvilė, Šv. Kazimiero progimnazija.

  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

 

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien22
Vakar651
Šią savaitę2528
Šį mėnesį9541
Viso375950

2021 rugsėjo 17, Penktadienis 00:45