NAUJIENOS

Jei tu esi 9-12 klasių mokinys, mėgsti rašyti bei nori pasidalinti savo karantino bei nuotolinio mokymosi patirtimi sėsk prie kompiuterio ir pradėk dėlioti savo mintis!

  • ŽIKEVIČIUI -page-001


    Atsižvelgiant šią naują, Lietuvoje ir pasaulyje, dėl pandemijos susiklosčiusią situaciją, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologų komanda organizuoja 9-12 klasių mokinių rašinių konkursą ,,Aš ir karantinas: kuo buvau, kuo tapau ir kuo dar galiu tapti?”, kurio dėka sieksime išsiaiškinti, kaip jūs jaučiatės dėl nuotolinio mokymosi bei paskelbto karantino.
    Visų mokinių rašiniai bus perskaityti vertinimo komisijos, o geriausieji bus apdovanoti prizais! Pirmų trijų vietų rašiniai bus publikuojami naujienų portale lrytas.lt. Taip pat pirmosios vietos nugalėtojui atiteks nešiojamas projektorius Nebula Capsule, antrosios vietos nugalėtojui atiteks elektrinis paspirtukas, o trečiosios vietos laimėtojui - Xiaomi išmanusis laikrodis. 4-10 vietas užėmę mokiniai taip pat bus apdovanoti! Jiems atiteks mėnesinės Digiklasė mokymų platformos prenumeratos! Apdovanojimai vyks gegužės mėnesį Zoom platformoje. Visi dalyviai gaus padėkas už dalyvavimą konkurse. Laureatų mokytojų taip pat lauks padėkos bei prizai!

Vertinimo komisija, sudaryta iš konkurso organizatorių, naujienų portalo lrytas.lt redaktorės bei VDU, VU ir LSMU atstovų, vertins jūsų rašinius pagal temos atskleidimą, kūrybiškumą, savitą ir originalų stilių bei bendrąjį raštingumą.
    Rašinius, kurių apimtis 300-500 žodžių, word ar pdf formatu siųsk Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki balandžio 9 dienos ir paversk savo patirtį vertingais prizais!

(Nuostatai)

Sutikimo dėl asmens duomenų rinkimo ir tvarkymo formą rasi čia:
https://forms.gle/BP68uAE6x4ULRCTj8


Konkurso koordinatorė:
Psichologė Vaiva Misiūnaitė
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+370 639 31745

 

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien464
Vakar497
Šią savaitę3517
Šį mėnesį10535
Viso275112

2021 balandžio 18, Sekmadienis 21:35