NAUJIENOS

     Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, Lietuvoje kas trečias vaikas iki 13 metų yra bent du kartus patyręs patyčias mokykloje (HBSC tyrimo duomenys, 2018). Nuo 2019 metų emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kovo mėnesį skelbia Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ. Siekiant mažinti patyčių paplitimą, turime dirbti visus metus, tačiau kovo mėnesį „Vaikų linija“ kviečia sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau.
     Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla prisideda prie Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ veiklos ir mokyklos psichologai organizuoja užsiėmimus 5 -12 kl. mokiniams, kurių metu, kartu su mokiniais, bus aptariama, kas yra patyčios ir ką galime padaryti, kad jų būtų mažiau ir kiekvienas iš mūsų jaustųsi saugiau.

  • patyčios

 Organizuojami užsiėmimai ir jų datos:
03-10 Filmo peržiūra ir diskusija „(NE)ŽAIDIMAS“ 5 - 6 kl. mokiniams.
03-17 Pokalbis-diskusija „Sąmoningumas ir patyčios“ 7 - 8 kl. mokiniams
03-24 Pokalbis-diskusija „Savižudybė - ne išeitis. Raskime sprendimą kartu“ 9-10 kl. mokiniams
03-31 Pokalbis-diskusija „Patyčios. Kaip tapti stipriu?“ 11 - 12 kl. mokiniams.
Norintys sužinoti daugiau ar dalyvauti užsiėmimuose, prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien456
Vakar497
Šią savaitę3509
Šį mėnesį10527
Viso275104

2021 balandžio 18, Sekmadienis 21:17