NAUJIENOS

DĖL PSICHOLOGINĖS GEROVĖS PASLAUGŲ TEIKIMO KAUNO ALGIO ŽIKEVIČIAUS  SAUGAUS VAIKO MOKYKLOJE

     Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus 2020 m. gruodžio 14 d. Nr. 1418 nutarimą „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, daugelis žmonių lieka namuose. Išgyventi ilgalaikį karantiną niekam nėra lengva. Šiuo metu labai svarbus ne tik fizinis apsisaugojimas nuo COVID-19, bet ir rūpinimasis vidine žmonių būsena, nusiteikimu ir emociniu stabilumu.
     Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, siekdama stiprinti visuomenės psichologinę gerovę, teikia nemokamas, anonimiškas psichologines paslaugas, kurioms nėra reikalingas šeimos gydytojo siuntimas, t. y. individualias psichologines konsultacijas bei nuotolinius grupinius užsiėmimus (streso, nerimo, emocijų valdymo, savęs pažinimo, profesinio ,,perdegimo“ praktinius užsiėmimus bei kitus aktualius mokymus), taip pat  psichologiniam atsparumui ugdyti skirtas pamokas visai klasei nuotoliniu būdu, integruojant į pamokos ar klasių valandėlių turinį.
     Individualios psichologo paslaugos gali būti teikiamos kontakto būdu arba nuotoliniu būdu.
     Registracija tel. +37067616990, el. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

     Daugiau aktualios informacijos apie vykdomas veiklas mokyklos internetiniame puslapyje: www.saugusvaikomokykla.lt

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien372
Vakar425
Šią savaitę2369
Šį mėnesį9550
Viso232363

2021 sausio 23, Šeštadienis 22:46