NAUJIENOS

Apie stresą paprastai

Stresas yra organizmo reakcija į nepalankius išorės dirgiklius, pasireiškiantis visiems, įskaitant vaikus. Augdamas vaikas išmoksta į nepalankias situacijas reaguoti atitinkamu elgesiu.  Ne visos reakcijos yra padedančios ir socialiai priimtinos. Kartais tokios reakcijos išlieka kaip susiformavę ir socialiai nepriimtini automatinio atsako į nepalankius aplinkos dirgiklius elgesio modeliai. Yra įvairių technikų, galinčių padėti vaikams sąmoningai kontroliuoti stresą, kurių reikia mokytis. Neretai atsparumas stresui mažėja ne dėl besikartojančių, nepalankių gyvenimo situacijų,  o dėl to, kad žmonės nežino, ką reikėtų daryti.
Mūsų mokykloje inovatyviais mokymo būdais mokiniai supažindinami su streso sąvoka ir sąmoningos psichikos kontrolės būdais. Taikomos edukacijos mokiniams, mokytojams, mokinių tėvams: „Stresas kitaip“; „Mes panašūs, bet skirtingi“; „Pagauk debesį savo jėga“.
Reikalinga išankstinė registracija.
Apie pie stresą ir kaip padėti vaikui pasakoja mokyklos psichologė Agnė Benikė LRT Plius laidoje „Tėčio reikalai“

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien389
Vakar503
Šią savaitę892
Šį mėnesį9604
Viso206385

2020 lapkričio 24, Antradienis 13:44