NAUJIENOS

ATVIROS VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO DIRBTUVĖS - PILIETIŠKUMO PAMOKOS BIRŠTONE SU PIRMĄJĄ PONIA DIANA NAUSĖDIENE

     Visą dieną Birštono centre vyko atviros Valstybės pažinimo centro dirbtuvės - pilietiškumo pamokos, kartu su Pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Užsiėmimų metu vaikai ir jaunimas sprendė testus apie Konstituciją, žiūrėjo animacinius filmukus apie Lietuvos istoriją, sužinojo apie Lietuvos Prezidentų pomėgius. Pirmoji ponia Diana bendravo ir atsakinėjo vaikų klausimus, kartu su vaikais kūrė herbus. Mūsų mokyklos mokiniai pirmavo proto mūšyje apie Konstituciją, dovanų gavo Konstitucijos knygutes. Valstybės pažinimo centro darbuotojai pakvietė mokinius į edukacinius užsiėmimus pačioje Prezidentūroje.
     Moksleiviai tapo jaunaisiais tyrinėtojais ir atliko užduotis, apibrėžiančias svarbiausius valstybės požymius ir simbolius, sužinojo apie žmones, kurie savo drąsiais sprendimais ir ryžtingais poelgiais prisidėjo prie Lietuvos kūrimo. Ponia Diana vaikams sakė: „Man Lietuvos valstybė – tai Jūs. Visi žmonės, kurie yra aplink mus. Mano, kaip pilietės, pareiga – padaryti viską, kad bendruomenei būtų gera, kad galėtume kartu džiaugtis, juoktis, ieškoti atsakymų. Nesvarbu, jei mūsų nuomonės ir nesutampa, svarbu ieškoti mus jungiančio pagrindo. Linkiu kiekvienam susiformuoti savo nuomonę, surasti savo tikslus, bet būkite geri, tegul mus vienija Tėvynės meilė ir pasididžiavimas.“
     Visi mokiniai drauge su Pirmąja ponia garsiai perskaitė priesaiką Lietuvos respublikai ir po ja pasirašė.
     Vaikai į namus grįžo sujaudinti, jautėsi pakylėtai, džiaugėsi nuoširdžiu Pirmosios Ponios Dianos Nausėdienės bendravimu.

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien451
Vakar367
Šią savaitę1754
Šį mėnesį4869
Viso161753

2020 rugpjūčio 15, Šeštadienis 19:52