NAUJIENOS

Smėlio tinklinio varžybos „Smėlio smūgis“

Š.m. vasario 28 d. „Rio“ sporto arenoje vyko jau paskutinės projekto „Aktyvus Kaunas“  Kauno miesto 7-12 klasių mokinių smėlio tinklinio varžybos „Smėlio smūgis“. Aštuonios komandos iš Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno Jėzuitų gimnazijos, VDU „Rasos“ gimnazijos, Kauno Rokų gimnazijos, Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos aktyviai varžėsi siekdami nugalėtojų titulo.
Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.
Projekto vykdytojas - Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.
Renginio kordinatorius Tomas Jurkuvėnas.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • x
  • x1

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien83
Vakar208
Šią savaitę1077
Šį mėnesį649
Viso148389

2020 liepos 04, Šeštadienis 09:07