NAUJIENOS

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla vykdo projektą „Ten, kur mano namai“, siekia pabrėžti, kad Lietuva didžiuojasi išskirtinę visuotinę vertę turinčiais ir pasauliniu mastu pripažintais objektais ir vietovėmis, išskiriant savo artimosios aplinkos pažinimą ir pasididžiavimą kultūros bei istorijos paminklais.
1-4 klasių mokiniams organizuojamas žygis „Žaliakalnio vaizdingu maršrutu“, skirtas susipažinti ir paminėti Kauno miesto Žaliakalnio mikrorajono istorijos reikšmę miesto formavimuisi, Lietuvos valstybingumui, nepriklausomos bei demokratinės valstybės tęstinumui ir Lietuvos Valstybės atkūrimui. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kauno apskrities viešąja, didžiausia Vidurio Lietuvos valstybine universalia biblioteka.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien355
Vakar453
Šią savaitę1313
Šį mėnesį4403
Viso112043

2020 balandžio 08, Trečiadienis 20:13