NAUJIENOS

Trikrepšio treniruotės

Vasarį – sveikatingumo mėnesį Kauno miesto ugdymo įstaigose ir sporto klubuose aktyviai tęsiamas projekto „Aktyvus Kaunas“ įgyvendinimas. Vasario 3, 6, 12  dienomis Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje  darželių ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai aktyviai žaidė trikrepšį,  susipažino su šio žaidimo taisyklėmis, atskirais technikos elementais.  Trikrepšio treniruotės - projekto „Aktyvus Kaunas“ viena iš veiklų. Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Projektą įgyvendina Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.

{gallry}med_spec/2020.02.14{/gallery}

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien55
Vakar196
Šią savaitę1780
Šį mėnesį17846
Viso84729

2020 vasario 28, Penktadienis 08:11