NAUJIENOS

Judriųjų žaidimų-estafečių užsiėmimai

Vasario 5, 7 dienomis Kauno lengvosios atletikos manieže ir Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vaikai  iš dviejų Kauno darželių ir 1-4 klasių mokiniai dalyvavo judriųjų žaidimų/estafečių užsiėmimuose. Tai funkcinės treniruotės „Sportas ratu“, kurios yra projekto „Aktyvus Kaunas“ viena iš sudedamųjų dalių. Projektą vykdo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.
Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.
Projektą įgyvendina Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • x
  • x1

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien51
Vakar196
Šią savaitę1776
Šį mėnesį17842
Viso84725

2020 vasario 28, Penktadienis 07:42