NAUJIENOS

Judriųjų žaidimų-estafečių užsiėmimai

Vasario 5, 7 dienomis Kauno lengvosios atletikos manieže ir Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vaikai  iš dviejų Kauno darželių ir 1-4 klasių mokiniai dalyvavo judriųjų žaidimų/estafečių užsiėmimuose. Tai funkcinės treniruotės „Sportas ratu“, kurios yra projekto „Aktyvus Kaunas“ viena iš sudedamųjų dalių. Projektą vykdo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.
Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.
Projektą įgyvendina Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • x
  • x1

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien391
Vakar453
Šią savaitę1349
Šį mėnesį4439
Viso112079

2020 balandžio 08, Trečiadienis 21:20