NAUJIENOS

Smėlio tinklinio varžybos „Smėlio smūgis“

Š.m. sausio 24 d. „Rio“ sporto arenoje aštuonios Kauno miesto mokinių komandos iš Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno „Varpo“ gimnazija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos, KTU inžinerijos licėjaus, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos varžėsi smėlio tinklinio varžybose „Smėlio smūgis“. Mokiniai fiziškai aktyviai praleido laisvalaikį, lavino fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, greitumą, koordinaciją, vikrumą.


Smėlio tinklinio varžybos projekto „Aktyvus Kaunas“ renginys. Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • x
  • x1

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien143
Vakar511
Šią savaitę1391
Šį mėnesį17457
Viso84340

2020 vasario 26, Trečiadienis 09:45